Pondelok, 26. Januára 2015
TOPlist
Magazín    Kam v Michalovciach    Regionálne info    Pohotovosť    Obedná prestávka    Inzercia    Obchody    Služby    Zaujímavosti
Pohotovosť Michalovce    Lekárska pohotovosť Michalovce    Zubná pohotovosť Michalovce    Pohotovosť lekárne Michalovce

Pohotovosť Michalovce
Chceme Vám na tomto mieste sprostredkovať informácie o pohotovosti v Michalovciach. Naše informácie sa týkajú troch najdôležitejších oblastí akútnej lekárskej či lekárenskej starostlivosti pre obyvateľov mesta Michalovce a okolia. V prvom rade ide o adresu, kontakt a ordinačnú dobu lekárskej pohotovosti v Michalovciach, v druhom rade rovnako o adresu, kontakt a ordinačnú dobu zubnej pohotovosti v Michalovciach a po tretie ide o aktuálne informácie ohľadom pohotovosti lekární na každý deň v mesiaci.

Ak chcete vedieť informácie o činnosti lekárskej pohotovosti v Michalovciach, kliknite sem alebo si vyberte z horného podmenu.

Ak chcete vedieť rovnako informácie o činnosti zubnej pohotovosti v Michalovciach, kliknite sem alebo si tiež vyberte z horného podmenu.

Ak chcete vedieť viac informácii o pohotovosti lekární v Michalovciach, kliknite sem alebo si rovnako vyberte z horného podmenu.

Pevne veríme, že Vám tieto informácie pomôžu v problémovej situácii.